Adıyaman evlere iş veren firmalar 2017 (Ev hanımlarına iş imkanı)

Adıyaman evlere iş veren firmalar 2017

Adıyaman evlere iş veren firmalar 2017
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Adıyaman evlere iş veren firmalar 2017

Adıyaman ve ilçelerinde yaşayan ev hanımları evlerinde oturdukları yerden ek iş yaparak para kazanmakta ve aile ekonomilerine katkıda bulunmaktadırlar. Ekonomik olarak zor günler geçiren insanlar son yıllarda popülaritesini gittikçe artıran evlere is veren firmalardan iş talebinde bulunmaktadırlar ev hanımlarına yönelik iş temini sağlayan bu firmalar genellikle paketleme ve montaj konusunda gelen talepleri karşılamaktadır. Farklı nedenlerden dolayı dışarıda tam süreli çalışamayan ev hanımları ev işlerinden arta kalan zamanlarda ek iş yaparak para kazanmak istemektedirler. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Adıyaman ve ilçelerinde yaşayan binlerce ev hanımının oluşturduğu bu büyük iş gücünü değerlendirmek isteyen firmalar evde yapılabilecek işleri temin ederek daha düşük bir ücret karşılığında ev hanımlarına göndermektedir. Firmalar evde çalışan bayanların sigorta yemek ve benzeri masraflarını karşılamadıkları için daha uygun fiyata üretim yapabilmektedirler. Firmalardan is talebinde bulunmak isteyen ev hanımlarının ne tür el becerilerinin olduğunu ve talep ettikleri is için günde kaç saat ayırabileceklerini belirtmeleri gerekmektedir. Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları bu işleri ister kendi başlarına isterse arkadaş veya komşularıyla birlikte yapabilmektedirler. Evde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bu tür isler genellikle kolay işlerden oluştuğu gibi isteyen bütün ev hanımları tarafından yapılabilmektedir. Adıyaman merkez, Kahta, Besni, Gölbaşı, Çelikhan, Gerger, Samsat, Sincik, veya Tut ilçelerinden birinde yaşıyorsanız ve evde oturmaktan sıkıldıysanız veya acil paraya ihtiyacınız varsa internet üzerinden evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek iş talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken hangi işi yapacağınıza karar vermeniz ve internet üzerinden evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Adıyaman evlere ataç kutulama işi veren firmalar

Evde oturduğunuz yerden çalışarak para kazanmak istemez misiniz. Ülkemizde binlerce ev hanımı evlerinde çalışarak aile ekonomilerine katkı sağlamaktadırlar. Aynı zamanda binlerce insan sadece ek iş gibi gözüken bu tür işler sayesinde geçimini sağlayacak paraları kazanmaktadırlar.Evde çalışmak isteyen binlerce bayının iş gücünden yararlanarak üretim yapmayı amaçlayan firmalar ev hanımlarına yüzlerce türden iş temin etmektedirler. Bu sektörde bayanların rahatlıkla yapabildiklerinden dolayı en çok talep ettiği işlerden bir tanesi de ataç kutulama işidir. Bu işi isteyen bütün ev hanımları rahatlıkla yapabilmektedirler. Evinizde televizyonunuzun karşında oturmaktan sıkıldıysanız sizde bu işi talep edebilir ve aylık 800 – 1200 lira civarında para kazanabilirsiniz. Anlaşmaya vardığınız firma tarafından malzemeler evinize kargo ile gönderilmektedir. Sizden istenilen istenilen renk ve adetteki ataçları firma tarafından gönderilen kutulara koymanız ve paketlemeniz olacaktır. Yapması kolay olan bu iş sayesinde boş zamanlarınızı değerlendirmek ile birlikte borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

Ataç kutulama

Ataç kutulama

Adıyaman evde tütün sarma işi

Sigara tiryakileri son gelen zamlar ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile son zamanlarda hazır sigara yerine daha çok tütün almaya başlamışlardır. Tütün diğer sigaralara göre ucuz olmasına rağmen sarma işlemi gerektirmektedir. Bu hem zaman almakta hemde herkes tarafından yapılamamaktadır. Durum böyle olunca birçok tütün satan iş yeri tütünleri sarılmış halde satmaya başlamıştır. Bu yorucu ve sıkıcı işi yetiştirmekte zorlanan iş yerleri tütün sardırmak işi için ev hanımlarını kullanmaktadır. Sizde Adıyaman ve ilçelerinde oturuyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız var ise bu işi talep ederek para kazanabilirsiniz. Ev hanımlarının rahatlıkla yapabileceği bu iş için paket başı ücretlendirme yapılmaktadır. Tütün sarmak için gerekli olan tütün ve boş makoronları firma evinize kadar göndermektedir.

Sizin yapmanız gereken 20 liraya alabileceğiniz tütün sarma aparatını almanız olacaktır. Gaziantep ilimizde de tütün işi oldukça popülerdir. Bu işi ev hanımlarının yanında hafta sonları ve boş vakitlerinde isteyen erkeklerde yapabilmektedirler. Evde tütün sarma işi sayesinde aylık ortalama 800 – 1400 lira arasında bir para kazanmanız mümkündür. Sizinde acil paraya ihtiyacınız var ise ister internet üzerinden evlere iş veren firmalardan isterseniz Adıyaman ve ilçelerinde tütün ürünleri satan dükkanlardan bu işi talep edebilirsiniz.Adıyaman evlere iş veren firmalar 2017 Konusuna 21 Yorum Yapıldı

Devlet Destekleri ve Evde İş İlanlarını Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin! 1. atac kutulama dedi ki:

  Adiyaman merkez acil lutfen

 2. Atac kutulama dedi ki:

  Ek iş arıyorum

 3. Farketmez dedi ki:

  Hangi iş olursa olsun farketmez

 4. Ataç kutulama dedi ki:

  İş ariyorum

 5. ataç kutulama işi dedi ki:

  merhaba ben Adıyamanın Gölbaşı ilçesinde oturuyorum üniversite mezunuyum kendi bölümümle alakalı bir iş bulamadığım için bende sizlerle iletişime geçmek istedim. bu işi yapabileceğime inanıyorum. şimdiden teşekkür ederim ..

 6. ataç paketleme işini yapabilirim dedi ki:

  Adıyaman merkezde oturuyorum

 7. Her işi yapabilirim dedi ki:

  Her işi yapabilirim ihtiyacım var

  1. Atas dedi ki:

   Bende. Bu işi yapmak istiyorum

 8. Her işi yaparım dedi ki:

  Her işi yaparım

 9. Her işi yaparım dedi ki:

  Elimden her iş gelir yaparım

 10. Atac dedi ki:

  Atac paketleme isi yapabilirim adiyamanda ikamet ediyorum

 11. tutun sarma ve atac kutulama dedi ki:

  Ev hanimiyim bi ugras ve ev ihtiyaclarina destek olmak icin is ariyorum

 12. tutun sarma ve atac kutulama dedi ki:

  Celikhanda oturuyorum ev hanimiyim

 13. Ataç kutulama dedi ki:

  Atac kutulama isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var 4 kisiyiz adiyaman merkezde oturuyorum

 14. Atac kutulama dedi ki:

  İletisime gecilmesini bekliyorum

 15. Tütün sarmak evde dedi ki:

  Tütün sarmak istiyorum evde önceden de sardım tütün bilgim var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim
  İstanbul

 16. Ataç kutulama dedi ki:

  Ataç kutlama işini yapabilirim adiyaman merkezdeyim

 17. atac isi dedi ki:

  Slm adım emine ek iş yapmak istiyorm boş zananim çok yardımcı olursanız sevinirim

 18. Ataç işi dedi ki:

  Borcum çok Ataç paketleme yapabilirim. Adıyaman merkeze bağlı bir köyde ikamet ediyorum. Teşekkürler

 19. her türlü paketleme işini yapabilirim dedi ki:

  Adıyaman merkez eskisaray mahallesinde ikamet etmekteyim. her türlü paketleme işini yapabilirim. geri dönüş yapılırsa sevinirim. teşekkürler..

 20. sigara sarmak dedi ki:

  Adıyaman kahta da ikamet ediyorum sigara sarma işini yapabilirim bana dönülürse sevinirim

Sayfa başına git