Adapazarı Sakarya evlere işveren firmalar ve iletişim bilgileri (YENİ)

Adapazarı Sakarya evlere işveren firmalar ve iletişim bilgileri

Adapazarı Sakarya evlere işveren firmalar ve iletişim bilgileri
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 3.420 kez okundu.


Sakarya evlere işveren firmalar ve ek iş fırsatları

Ülkemizin her yerinde olduğu gibi Sakarya ve çevresinde binlerce insan geçimini evlere iş veren firmaların verdiği işlerden kazandıkları ile sağlamaktadırlar. İnternette kısa bir arama yaptıktan sonra Sakarya ve çevresinde evlere iş veren firmalara ulaşabilirsiniz. Sakarya 1 milyona yaklaşan nüfusu ve İstanbul’a olan yakınlığı sayesinde  evlere  iş  veren firmalara ulaşmakta kolaylık sahibidir. İstanbul da bulunan binlerce imalatçı firmanın ulaşım çeşitliliği ve yakınlığı sayesinde Sakarya’da evinde  çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının oluşturduğu iş gücünden fazlasıyla istifade etmektedir. Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan,  Söğütlü ve Taraklı ilçelerinde oturan binlerce  insan evde ek iş yaparak geçimini sağlamaktadır.  Ev işlerinden arda kalan zamanlarını değerlendirerek para kazanmak isteyen ev hanımlarının tercih ettiği işlerin başında kına paketleme, davetiye katlama, oya ve nakış işi, etiket yapıştırma, kutu katlama, nikah şekeri hazırlama gibi işler gelmektedir. Bu tür işler sayesinde ek kazanç sağlayarak aile ekonomisine ciddi anlamda katkı yapanların olduğu gibi sadece bu tür işler ile ailesini geçindiren binlerce insana rastlamamız mümkündür. Bu tür işlere ilk olarak bakıldığında çok kolay olarak değerlendirmektedirler. Fakat zamanla bu tür işlerin sıkıcı ve zaman aldığını görebilir ve bu işleri yapmaktan kaçınabiliriz. Unutmamak gerekir ki ekonomik anlamda çok zor günler geçiren insanlar o an ne iş olsa yaparım mantığı ile iş aradığından çok sağlıklı düşünemeyip daha sonra acısını çekeceği bir çok işe kalkışmakta ve sonraları çok pişman olmaktadır. Sizde bu tür hatalar yapmamak için bu tür işlere başlamadan önce hangi işleri sıkılmadan yapabileceğinize ve bu işler için evde kaç saatinizi ayırabileceğinize iyi karar vermelisiniz.  Sakarya ve çevresinde evlere iş veren firmalar ile iletişime geçtiğinizde işin incelikleri ve özellikleri hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmaya çalışınız eğer iş aklınıza yatmıyor ise bu işten vazgeçerek başka işlere yönelmelisiniz. Unutmamak gerekir ki ister ek iş olsun ister sürekli yapacağınız iş olsun yapacağınız işten sıkılma dan  keyif alarak çalışmanız hem veriminizi arttırır hem  de ruh sağlığınıza iyi yönde katkıda bulunur. Bunun için iş seçiminde çok iyi araştırma yaparak kendinize en uygun işi bulana kadar sabırlı davranmanız gerekmektedir.

Adapazarı’na en yakın ilimiz olan Kocaeli İzmit’de evde ek iş imkanları ve iş veren firmalar ile de iletişim kurarak, tespih, paketleme, kına işi, dikiş nakış veya Gebze Darıca bölgesinden gelen evde iplik ve fason fabrika işlerinden yararlanabilirsiniz.

Sakarya evlere tespih işi veren firmalar ve iletişim yöntemleri

Aile ekonomisine katkıda bulunmak isteyen ev hanımlarının dışarıda tam süreli çalışmaları mümkün olmadığı zamanlarda evde çalışarak para kazanmak istemektedirler. Bu türden iş yapıp para kazanmayı düşünen binlerce bayanın iş gücünden faydalanmak isteyen yüzlerce firma bayanların evlerinde rahatlıkla yapabilecekleri  işleri internet üzerinden pazarlamaktadırlar. Sakarya ve çevresinde evlere iş veren firmalar dan en çok talep edilen işlerin başında tespih dizimi olarak dikkat çekmektedir. İsminden de anlaşılacağı gibi bu iş firma tarafından koliler halinde gönderilen tespih tanelerinin iplere dizilip bağlanması işi  sayesinde ev hanımları aylım ortalama 600 – 900 lira para kazanmaktadır.

sakarya-adapazari-evde-ek-is

sakarya-adapazari-evde-ek-is

Evde tespih dizimi çok kolay bir iş gibi gözükse de zamanla sıkıcı bir iş olmaktadır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bu işe başlamayı düşünen bayanlara komşu veya arkadaş çevresinden oluşturacağı  2 ile 4 kişilik küçük gruplar oluşturması yararına olacaktır. Çok fazla bir el becerisi gerektirmeyen tespih dizim işini  isteyen bütün  ev hanımları rahatlıkla yapabilirler.  Tabi ki bu işi sadece bayanlara yönelik olarak değerlendirmek yanlış olur bir çok erkek tarafından da tespih dizim işi yapılmaktadır. Biraz dikkat ve sabır isteyen bu işi genellikle erken yaşta emekli olmuş erkekler ile hafta sonları ek iş yaparak para kazanmak isteyenlerin yaptığını görebiliriz. Genellikle haftalık olarak anlaşmaların yapıldığı tesbih dizme işinde zamanla hızlanan elleriniz sayesinde çok daha fazla adetler yaparak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Sakarya evde havlu kenarı veren firmalar

Genç kızların annelerinden öğrendiği genellikle tığ veya iğne ile yaptıkları rengarenk ve birbirinden güzel motiflerin birbirine uyumu ile meydana gelen havlu kenarları her zaman bayanların göz ağrısı olmayı başarmıştır.  Sizde  oya  yapmayı  seviyorsanız ve evde boş vaktiniz varsa bunu paraya çevirmek  istemez  misiniz.  İnternet üzerinden satış yapan birçok firma bayanların el ile yaptığı bu tür ürünler talep etmektedir. Yine internette kısa bir araştırma yaptığınızda Sakarya ve ilçelerine evde havlu kenarı işi veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz. Bu firmalar ile yaptığınız anlaşmalara göre istenilen modeldeki havlu kenarlarını firma tarafından gönderilen iplerle yapmanız gerekmektedir. Firma tarafından model ve örneğine göre ücretlendirmenin yapıldığı havlu kenarı işi sayesinde aylık   800 ile 1200 lira arasında para kazanabilirsiniz. Tabi el becerisine güvene bayanların sadece bu firmalar ile çalışmak zorunda olmadığını söylememiz gerekir. Kendisinin yaptığı havlu kenarlarını Sakarya merkez, Serdivan, Akyazı, Karasu, Hendek ve Erenler gibi nüfusun kalabalık olduğu yerlerdeki havlu ve çeyiz ürünlerinin satıldığı dükkanlara pazarlayabilirler. Aynı zaman da  ister sadece ördüğü havlu kenarlarını isterse bunları havlulara dikerek yine nüfusun kalabalık olduğu bu bölgelerdeki alışveriş merkezlerinin giriş kapısına yakın olan yerler, bu bölgede değişik günlerde kurulan semt pazarları ve yılın belli aylarında açılan kermeslerde küçük bir sergi kiralayarak yaptığı ürünleri sergileyebilir ve satabilirler. Tamamen el becerisine dayanan bu iş sürekli yeniliğe açık olduğundan işlediğiniz  modellerin sürekli aynı kalması mümkün değildir. Aylık yayınlanan örgü ve dantel dergilerini takip etmeniz gerekmektedir. Her yılın rengi ve desenleri değişiklik gösterdiğinden bunu yakalamanız işinizin devamlılığı bakımından çok önemlidir. Aynı zamanda yapmış olduğunuz havlu kenarlarını internet üzerindeki sosyal ağlar ve alış veriş sitelerini kullanarak da satabilirsiniz. Sakarya ve ilçelerinde birçok ev hanımı bu iş sayesinde çok güzel paralar kazanmakta ve aile ekonomisine ciddi anlamda katkı yapmaktadır.Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Paketleme dedi ki:

  Ben evde çok boş zamanım oluyor evde ek iş istiyorum

 2. Rabia dedi ki:

  Tesbih dizmek istiyoruz 6 kişiyiz

  1. tesbih dizmek dedi ki:

   evde tesbih dizmek işini yapmak istiyorum bizlere ulaşın

 3. Paketleme olabilir dedi ki:

  Her türlü paketleme isi yapabiliriz iki kişiyiz cevap verirseniz sevinirim

 4. Ne olursa paketleme dikis dedi ki:

  Acil istiyorum

 5. Paketleme, davetiye katlama, dedi ki:

  Adapazarinda erenlerde oturuyorum ev hanimiyim evde iş yapmak istiyorum ve ihtiyacım var geri do us yapilirsa sevinirim

 6. Her turlu paketleme isi yapabiliriz dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum iki kisiyiz acil cevap verirseniz seviniriz

 7. Davetiye katlama, tespih işi dedi ki:

  Acil işe ihtiyacimiz var. Seri olarak çalışıyoruz. Sakarya/ Hendek

 8. Evde ek iş dedi ki:

  Davetiye katlama, paketleme vb gibi işler yapabilirim. Çocuk okutuyorum. Acil işe ihtiyacım var serdivan da ikamet ediyorum

Sayfa başına git