Adana Kosgeb girişimcilik kursları ve iletişim (YENİ ADRES)

Adana Kosgeb girişimcilik kursları ve iletişim

Adana Kosgeb girişimcilik kursları ve iletişim
31 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, ilk kez okundu.


Adana Kosgeb girişimcilik kurs tarihi ve iletişim

Adana Kosgeb girişimcilik kursları ve iletişim merkezde veya Aladağ, Ceyhan, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Çukurova, Seyhan, Feke, İmamoğlu, Tufanbeyli, Yumurtalık ve Yüreğir ilçelerinde KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimleri devam ediyor. Sizde kurslara kaydınızı yaptırarak, desteklerden yararlanabilirsiniz.

Adana’da bulunan KOSGEB kurs merkezi

Adana merkezde bulunan kurslar vermeye devam etmekte ve girişimcilerin başvurularını alan KOSGEB iletişim numarası ve adresi aşağıda belirtilmiştir.

Yeşiloba Mahallesi Sanayi Sitesi 1150/58 Sokak 34.Blok No:28 P.K.:01110 Seyhan/ADANA
Eposta: adana@kosgeb.gov.tr Tel:0322 428 91 29 Fax: 0322 428 69 78

Ceyhan TO – KOSGEB Temsilciliği

Hükümet Cad. No:77 Ceyhan/ADANA  Tel:0322 613 10 73 Fax: 0322 613 20 44

Kozan TO – KOSGEB Temsilciliği

Cumhuriyet Mah. Emniyet Sok. PTT Bitişiği No:4 Tel:03225158466

 Yukarıda belirtilmiş olan Ceyhan ve Kozan TO KOSGEB temsilciliği aracılığı ile girişimciler başvurularını yapabilmekte olup tüm bilgiler bu adreslerden kurslara katılmak isteyenlere verilebilmektedir.

Adana Kosgeb kurs tarihi güncel 2017

Adana Karaisalı Halk eğitim müdürlüğü, ADANA YÜREĞİR İLÇE BELEDİYESİ,TÜRKİYE SEYAHAT ACENTALARI BİRLİĞİ (TÜRSAB) ADANA BÖLGESEL YÜRÜTME KURULU gibi kuruluşlar tarafında Adana ilinde verilecek olan Kosgeb 2017 yılı girişimcilik kurs tarihlerini buradan görebilirsiniz.

KOSGEB girşimciler için vazgeçilmez bir nimet denilebilir. Bilindiği gibi hükümet ev hanımlarının iş yeri açması ve vasıfsız kişilerin kendilerini geliştirebilmesi için pek çok noktaya meslek edindirme kursları açmış durumdadır. Bu kurslar sayesinde herkes vasıfsız bir işçiyken sertifikalı bir birey haline gelmektedir. Ancak KOSGEB oldukça farklı bir projedir. Çünkü bu proje sayesinde girişimciler hükumetten 150 bin liraya kadar olan teşvik ücretini alabilirler. Alınacak olan bu ücret ile iş yerlerini büyütecek olan kişiler aynı zamanda girişmek istediği yatırımları kendisine güvenerek yapabilir ve bu yolda büyüyerek beklediğinden daha fazla kazanç elde edebilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sayfa başına git