Adana civarında evlere iş veren firmalar (Başvuru Formu Doldur)

Adana civarında evlere iş veren firmalar

Adana civarında evlere iş veren firmalar
3 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 8.145 kez okundu.


Adana evlere iş veren firmalar evde ek iş fikirleri

Adana ve ilçeleri olan Seyhan, Ceyhan, Aladağ, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Kozan, Karataş, Yumurtalık, Yüreğir, Karaisali, Sarıçam, Saimbeyli, Tufanbeyli, Pozantı ilçelerinden oturan ev hanımları, öğrenci ve emekliler evler iş veren firmalar sayesinde para kazanıyor. Evden yapılabilecek ek iş imkanları sayesinde para kazanan ev hanımları ailelerine katkı sağlarken, evden boş vakitlerini bu ek işler ile değerlendiriyor. Evden çalışmak isteyenlere önerilerimiz devam ediyor.

Adana Seyhan Ceyhan Yüreğir evlere ek iş imkanları

Adana sanayi bakımında son yıllarda hızlı gelişen illerimizdendir. Yeni sanayi atılımları ile ülkemizde ekonomiye katkı sağlayan büyükşehirler arasındadır. Her büyük şehirde nasıl ki yaşam şartları küçük ve mütevazi şehirlerimize oranla artık zorlaştıysa Adana’ da geçim sıkıntıları görülmektedir. Bu nedenle evden çalışarak ailesine katkı sağlamayı düşünenlerin sayısı da bir o kadar artış göstermektedir. Evden çalışmayı düşünen bayanlar evlere iş veren firmalara başvuru yaparak evden ailelerine katkı sağlayabilir. Evlere iş veren firmalara başvurular sitemiz üzerinden de yapıldığından sayfamızda yazımızın en alt kısmından başvuru yaparak firmaların sizi görmelerini sağlayabilirsiniz. Adana’da evde kutu katlama işi veren firmalara başvuruda bulunabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar başvuruları internet üzerinden değerlendirmekte ve internet aracılığıyla iş isteyenlere ulaşabilmektedir. İstediğiniz işleri ve yapmayı düşündüğünüz ek işleri kısaca yazıp ardından isminizi ve e-mail adresinizi yazarak firmaların sizinle buradan irtibata geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Adana Pozantı Çukurova evden yapılacak ek işler

Bayanlar gününün büyük çoğunluğunu evlerinde geçirmektedir. Kendilerine ayıracak zamanları herzaman vardır. Bu boş zamanları değerlendirerek ek iş yapmayı düşünen ev hanımları aynı zamanda yaptıkları ek işler sayesinde de aylık ve düzenli bir gelir sahip olarak kendi paralarını evden hiç çıkmadan kazanabilirler

Adana’ da gıda sektörü, kimyevi ürünlerin imalatı ve tekstil sektörü oldukça genişleyerek ihracat yapıldığı görülmektedir. Bu kadar sanayisi gelişmiş ve iş alanının çok olduğu ilimizde elbetteki firmalar evden çalışacak insanlara da ihtiyaç duyacaktır. Bu firmalar ile evden çalışmayı düşünenler aynı platformda buluşsun diye yazılarımıza devam ediyoruz. Adana da ve civarında ek iş yapmayı düşünler firmalar ile anlaşarak ek iş yapabilirler.

Adana da evlere iş veren firmalar özellikle paketleme ve katlama işleri vermektedir. Tekstil sektöründeki firmalar ise fason işlerini evden bayanlara yaptırmaktadır. Anlaşılan sipariş üzerinden yapılan iş kadar parça başı ödeme alabilir ek gelir sağlayabilirsiniz. Firmaların verdiği işler ise; nikah şekeri işi, kutu katlama işi, sabun paketleme, kına paketleme, kalem montajı, mandal montajı, boncuk işi, tespih dizme, boncuk işleme, hediyelik eşya paketleme, davetiye katlama, iplik temizleme, defolu ürünle sağlam ürünü ayıklama işi gibi ek işer vermektedir.

Adana ve civarında ek işler

Adana’da evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanabileceğiniz gibi Adana yöresine has geleneksel el sanatları evinizden yapıp toptan veya perakende olarak anlaşacağınız firmalara satışını yaparak da kendi paranızı kendiniz kazanabilirsiniz. Adana’ ya özgü el sanatları olan halı, kilim, çul, çuval, heybe, seren gibi işleri kendiniz yapabilir bunları internet üzerinden de alıcılarına ulaştırabilirsiniz.

Adana’ da ev yemekleri yapımı ek işler arasında

Ayrıca Adana’ ya özgü ev yemeklerinin yapımında lokanta ve restoranlar usta ellere iş vermektedir. Yapımı ve tadı Adana’ ya özgü olan ev yemekleri olan Kesme / Hamur Çobası, Yüksük Çorbası, Düğün Çorbası, Sülüm, Mercimekli Ispanakbaşı, Kabak Çintmesi, Ekşili Topalak, Sarımsaklı Köfte, İçli Köfte, Şırdan Dolması, Karın Dolması, Şalgam Suyu, Aşlama, Ayran, Kaynar, Taş Kadayıf, Karakuş Tatlısı, Nemse Tatlısı, Halka Tatlısı ve  Bici-bici yemeklerini lezzetli yapanlar  anlaşacakları lokantalardan aldıkları yemek işleri yaparak ek gelir kazanabilirler.

Adana civarı evlere iş

Adana civarı evlere iş

Ayrıca Adana’ ya gelen yerli ve yabancı turistlerin dikkatlerin çekebilecek hediyelik eşya yapımlarından da ek gelir sağlanabilir. Hediyelik olarak Adana’ yı temsil edebilecek magnet, süs yapımları, anahtarlık keçe işleri, örgü işleri, ahşap oyma, yöresel giysilerin işlemeleri, dantel, iğne oyaları gibi ürünleri yapıp satmakta ek iş fikri olabilir.

Adana evlere iş veren firmalar başvuru iletişim

Adana Seyhan, Ceyhan, Aladağ, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Kozan, Karataş, Yumurtalık, Yüreğir, Karaisali, Sarıçam, Saimbeyli, Tufanbeyli, Pozantı ilçelerinde oturan ev hanımları, öğrenci ve emekliler evden iş veren firmalara sayfamız üzerinden başvuru yaparak yan gelir elde edebilir, evlerine maddi anlamda destek olabilir. Bunun için makalemizin alt kısmında bulunan yorum bölümüne firmalara iletmek istedikleri bilgilerini yazabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Paketleme dedi ki:

  Ev hanimiyim boş vaktim çoktur yuregir dogankent’te yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum gerçekten çok ihtiyacım var lütfen bana olumlu bir geri dönüş yapın lütfen

 2. Merve dedi ki:

  Boncuk paketleme kina paketleme mandal paketleme isi yaparim

 3. evde paketleme işi dedi ki:

  Elde her türlü paketleme işini pratik bir şekilde yapabilirim

 4. evde paketleme işi dedi ki:

  Elde her türlü paketleme işini pratik bir şekilde yapabilirim.

 5. evde paketleme işi dedi ki:

  Elde hertürlü paketleme işini yapabilirim el becerim yüksek,istediginiz sayıda işi çıkarabilirim.

 6. Evde Ek İş dedi ki:

  Priz montaj işi sabun paketleme vb olabilir benim 4 çocuğum var onları evde bırakıp calisamiyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen acil dönün zordayim

 7. Evde paketleme dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isi yapabilirim cok ihtiyacim var pratigimdir 6 kisilik ekibim var

 8. Yemek ve paketleme dedi ki:

  Ek iş yapmak istiyorum yemek yapmayı yemeği severim

 9. Ev yapılabilecek her iş dedi ki:

  15 kişilik evde çalışabilecek el becerisi çok iyi bayan grubum var her türlü işin üstesinden grlebiliriz

Sayfa başına git