2017'de ev hanımlarına iş veren firmalar(KUTU KATLAMA İŞİ VERİLİR)

2017’de ev hanımlarına iş veren firmalar

2017’de ev hanımlarına iş veren firmalar
25 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 3.697 kez okundu.


Ev hanımları için 2017 yılı ek iş veren firmalar

2017’de ev hanımlarına iş veren firmalar sayesinde ülkemizde birçok ev hanımı ikinci bir gelir kazanmaya devam ediyor.

Ev hanımları bütün gün evinin işlerini yaptıktan sonra boş zamanlarını değerlendirebilecekleri işler ile uğraşmıştır. Geçmişten günümüze bütün ev hanımlarının mutlaka yaptıkları bir el işi vardır. Kimiler sadece hobi amaçlı olarak bu işleri yapsa da kimileri de yaptıkları işleri eşine dostuna satarak para kazanmayı amacıyla yapmaktadır. 2016 yılında oldukça popüler olan ve internet aracılığıyla verilen ek iş ilanlarına başvuru yapan ev hanımlarına bugüne kadar iş veren firmalar birçok ev hanımının evine katkı sağlamalarına yardımcı olmuştur. 2017 yılında da aynı popülerliğini koruyarak ev hanımlarına evden yapılabilecek ek işler veren firmalar internet başvurularından ev hanımlarına bu işlerden ek gelir sağlamalarına yardımcı olacaktır.

2017 yılında da ev hanımları evlere iş veren firmalar sayesinde para kazanmaya devam edecek

Evlere iş veren firmaların ev hanımlarının tercih etmelerinin sebepleri genelikle ofis büro açma masrafından, sgk ve yol yemek masraflarından muaf olmaktır. Bayanlara aylık ödenmesi gereken sgk prim masraflarının olmaması yemek ve yol parasını evden iş yapan bayanlar için ödeme yapmamaları genel tercihtir. Ayrıca parça başı işlerin sadece ev hanımlarının yapabileceği niteliklerde olmasından da kaynaklanmaktadır. Bunun yanında çok fazla malzeme ve el becerisi gerektirmeden yapılabilecek nitelikte işler verdikleri için ev hanımları çalışma alanlarını evlerinin bir odasına ayırarak yapabilecekleri işleri vererek ofis ve büro açmadan ev hanımlarının hiç evlerinden çıkmadan, yemek ve yol masrafı ve işçilik masrafı ödemesi yapmamak için tercihlerini evden çalışacak olan ev hanımlarından yana kullanmaktadır. Evlere iş veren firmalar bu tür işlerin ödemelerini parça başı üzerinden yapılan işin sayısına göre haftalık veya aylık olarak ya bir sözleşme imzalanması karşılığında da ya da sözlü olarak oluşturulan güven ortamında daha çok yaptığı işi kaliteli ve istenilen zamanlarda tamı tamamına teslim eden bayanlara vermektedir. Parça başı işlerin yapılan sayısı artırılarak bu işler sayesinde 500 liradan başlayarak 1500 liraya kadar artan oranlarda para kazanmak mümkündür.

2017 yılında evlere iş veren firmalar ile anlaşarak yapılacak işin sayısını ekip ve takım kurarak daha fazla sayılarda yaparak  ve daha fazla zaman ayırarak güzel paralar kazanmak mümkündür. 2017 yılında da popülerliğini koruyacak olan evlere ek iş firmalardan ek işler sayesinde ev hanımları para kazanmaya devam edebileceklerdir.

2017 yılında evlere iş veren firmaların verdiği ek işler

2017'de ev hanımlarına iş veren firmalar

2017’de ev hanımlarına iş veren firmalar

Evlere iş veren firmalar genellikle ev hanımları paketleme, kutulama,, montaj süsleme gibi işler vermektedir. Evden kına paketleme, kına sepeti süsleme, nikah şekeri, bebek mevlüt şekeri magnet süsleme evde kutu katlama,  davetiye katlama, nedime bilekliği yapımı, anahtarlık süsleme, mandal süsleme, keçe işleri, mandal montajı, davetiye katlama, tarçın paketleme, bitki çayı paketleme, yastık doldurma çay paketleme, kalem montajı, boncuk süsleme, tesbih dizme, sabun paketleme, kokulu sabun mum yapımı, süsleme ve boncuk dizme nakış, dikiş, iplik temizleme, fason işleri gibi el becerisi gerektirmeden az malzemeler ile yapabilecekleri işleri vermektedir. Bu işlere başvuru yapmak isteyen ev hanımları hemen yaşadıkları bölge ve şehirlerdeki evlere iş veren firmalar ile iletişime geçerek, başvuru yaparak iş için anlaşacağı ücreti belirleyerek aylık ek gelir sağlamanın kapısını aralayabilirler.

Evlere iş veren firmalar başvuru

2017 yılında da ülkemizin birçok büyük şehir ve iç anadolu, güney, ege, karadeniz bölgelerinden, İstanbul, Ankara, İzmir, Malatya, Adana, İzmit, Eskişehir, Erzurum gibi ülkemizin her şehrinden ev hanımlarına ek işler verilir.

2017 yılında da evlere iş veren firmaların iş verme yönteminde bir değişiklik olmayacaktır. Firmalar internet üzerinden başvuru yapan ev hanımları için ek iş vereye devam edecektir. Bu nedenle hangi işi, kaç kişi ile birlikte almak istediğini yazan ev hanımları ek işleri alabilecektir. Ülke genelinde evlere iş firmalar 2017 yılında da ev hanımlarına ikinci iş vermeye devam ederek ev hanımlarının aylık sabit ve düzenli gelirlerinin olmasına katkı sağlayacak ve aile ekonomisine katkılarını sürdürmelerine yardımcı olacaklardır.

Bunun gibi daha sayfamızda paylaştığımız birçok ek işe talip olan bayanların yapacakları başvurular her zaman dikkate alınacaktır Bu nedenle sayfamız üzerinden firmalara sesinizi duyurmak için yorum bölümünden iş başvuru yapabilirsiniz.

2017’de ev hanımlarına iş veren firmalar başvuru yapacak olan ev hanımları yazımızın altındaki yorum bölümüne hangi işi yapacaklarını, kaç kişi ile çalışacaklarını ve istedikleri işin tam olarak neler olduğunu yazdıktan sonra ad soyad ve e-mail adreslerini yazarak ek işlere başvuru yapabilirler.ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Her ne olursa davetiye katlama yada boncuk isi dedi ki:

  Bizde eve is istiyoruz boncuk işi her ne olursa yaparız pendik esenyalı

 2. evde kutu katlama dedi ki:

  Bu isi yapabilirim 7\24 evdeyim

 3. evde paketleme işi dedi ki:

  Selma

 4. fatma kucuk dedi ki:

  Ankarada oturuyorum Paketleme işi istiyorum etiket dolu teşekkür ederim

 5. Tesbih,boncuk,davetiye, kutu katlama gibi birçok işi yapabilirim dedi ki:

  Erzurum’da yaşıyorum 4 kişilik bir ekibim var paketleme , etiket,kutu katlama, davetiye gibi birçok işi yapabiliriz

 6. Paketleme dedi ki:

  İstanbul Kartal da tum islerde vızır vızır calisacak 3 kisiyiz ve cok ihtiyacimiz var. Paketlemede oldukca basariliyizdir

 7. Sabun paketleme,davetiye katlama dedi ki:

  Merabalar 4 kisilik ekibim var İstanbuldayim evde yapilcak işlerinizi bekliyorum geri donerseniz sevinirim teşekkürler

 8. Davetiye katlama, Kına paketleme gibi dedi ki:

  Merhaba, Ankara da ikamet ediyorum.Üniversite öğrencisiyim bu işe ihtiyacım var . Bu tür işlere elim gayet yatkındır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 9. etiket yapistirma,tas dizme ,paketleme,montaj dedi ki:

  Manisada yasiyorum 3 kisilik ekibimle etiket yapistirma,paketleme ve montaj islerini yapabilirim

 10. Paketleme katlama boncuk dedi ki:

  Ankarada oturuyorum beş kişilik grubum var yardimci olursaniz sevinirim

 11. Paketleme etiket vs. dedi ki:

  Evde yapılabilecek tüm işler olabilir. 3 kişi ile çalışmaktayız.

Sayfa başına git